Odpolední výlet 2. A na Slovanku

V úterý 28. 6. většina dětí z naší třídy vyměnila počítač a jiné vymoženosti dnešní doby za možnost protáhnout si tělo výšlapem na rozhlednu Slovanka. I když jsme z Jablonce odjížděli za deště a po výstupu z autobusu ještě pršelo, asi po čtvrt hodině déšť ustal a my jsme mohli vylézt na rozhlednu, ze které byl krásný výhled na Jizerské a Lužické hory. A to už začalo svítit sluníčko! Také jsme si prohlédli chatu, kde budeme s největší pravděpodobností ubytováni na lyžáku ve čtvrté třídě. Tam jsme také snědli zbytky svačiny od rodičů. Cestou zpět do Jablonce jsme se zastavili u další rozhledny- Bramberku. Ale jelikož jsme tuto kamennou krasavici navštívili minulý rok, tak jsme se u ní pouze občerstvili a už jsme juchali přes Jindřichov a „kolečko“, známé lyžařskými závody, k rodičům na večeři. Cestou jsme posbírali pár borůvek a několik hub. Výletem jsme pěkně zakončili tento školní rok a pozítří dostaneme jen dlouho očekávané vysvědčení a huráá na prázdniny!

Simona Skřivánková