Vandrování po šumavských řemeslech

Již tradičně proběhl dne 21. ledna na naší škole Den otevřených dveří a potřetí na téma Povolání a řemesla. Budoucí prvňáčky přivítal u vchodu vrátný s uklízečkami, obdrželi kartičku a již se mohli vydat na putování, plnit úkoly, sbírat razítka na celkem 13 stanovištích ve všech čtyřech budovách. Rodiče si mezitím mohli prohlédnout prakticky celou školu a u mistra a mistrové na konci trasy zjistit i cenné informace, zatímco děti obdržely pamětní list, sovičku jako dárek a houstičku, protože jim jistě cestou vyhládlo.

Poděkování tak patří všem pedagogům, vychovatelkám, dětem i paním kuchařkám za to, že se na dalším vydařeném Dni otevřených dveří, podíleli. Snad se dětem u nás líbilo a budou se těšit, až u nás v září zasednou do školních lavic.

Jitka Knížková