Podzim ve školní družině

sdr

Díky krásnému počasí, které nás provází, můžeme s dětmi trávit volné chvíle na zahradě a věnovat se projektu „O ŽIVOTĚ V TRÁVĚ“. Tento projekt má děti naučit něco nového a zároveň vytvořit a upevnit kladný vztah k přírodě.

Na horní zahradě školní družiny, se nachází hmyzí hotel, který jsme obnovili, aby se malí nájemníci mohli znovu nastěhovat, a protože to děti velmi bavilo, pokračovali jsme ve tvoření vlastních domečků pro hmyz ze zbytků juty, provázků a přírodních materiálů.

Také jsme si zasoutěžili ve štafetách, slalomu, potrénovali zručnost a trpělivost. Děti se dozvěděli něco nového o ježkovi, vyplňovali kvíz ve skupinách a zaměřená k tématu byla i výtvarná činnost.

Projektu se budeme nadále věnovat celý školní rok, jak v družině, tak i mimo ni.

Vychovatelky ŠD