Setkání se strašidly

Setkání se strašidly je tradiční podzimní akce, kdy se děti setkávají se strašidly a plní zadané úkoly cestou po školní zahradě. Letos ve stanovený termín nás zaskočil vydatný déšť, a tak paní vychovatelky byly postaveny před velkou improvizaci. Přemístit celou akci do budovy školy tak, aby děti o nic nepřišly a byla zajištěna jejich bezpečnost při pohybu školou. V časové tísni, kdy nám na vše zbyla necelá hodinka, paní vychovatelky společně se strašidly dokázaly připravit ,,Strašidelnou stezku“ v prostorách školní družiny. Budova se tak ponořila do tmy a jen světélka ze svíček a doprovod strašidel pomáhal příchozím dětem najít tu správnou cestu a nevynechat žádná stanoviště. Rodiče venku zahříval ředitelský punč a nepřízeň počasí tak nad námi nezvítězila. Velké poděkování Všem, kteří se na průběhu celé akce podíleli :-)).

Skrbková Regina, školní družina