Podzim ve školní družině

Podzim ve školní družině jsme prožily velmi pestrobarevně. (1., 2. a 5. oddělení). Vyráběly jsme k podzimnímu tématu veselé houbičky, helloweenské duchy. Do vyrábění jsme zapojily i děti z mateřské školy Slunečnice, které jsou dočasně u nás ve škole. Také s výzdobou před vchod ŠD pomohly naše děti. Zdobily jsme plátěné tašky na oblečení do ŠD, které se malým šikulům velmi povedly. Zábavou bylo i malování dráčků a draků na dvoře u hlavní školy. Podnikaly jsme i procházky k přehradě a hrály různé hry, ať už s barevným padákem či papírovými vlaštovkami. Jeden z deštivých dnů jsme si zpříjemnily v kuchyňce, kde jsme pekly cuketovou buchtu, na které si všichni pochutnaly. Velice také děkujeme mamince P. Fiedlerové, která nám pomohla nově osázet skalku před ŠD.

I. Čeřovská ŠD