Zoologická zahrada volá o pomoc

Romana Smutná

Nouzový stav nám zavřel nejen naší školu, ale dokonce i ZOO Liberec. Hlavním příjmem  tohoto zařízení bylo, je a bude vstupné, které je důležitým článkem například pro nákup potravin, ze kterých se připravuje jídlo pro jednotlivé zvířecí druhy.

S pomocí třídních učitelů se tato zpráva dostala ke všem žákům. Kdo chtěl, ten se mohl přidat a přispět jakoukoli potravinovou pomocí. A že jí nebylo málo.  Vybralo se více než 300 balíčků luštěnin, rýže, ořechů, dorazilo i pár sklenic medu, dětské přesnídávky, čerstvé ovoce i zelenina, došlo i na finanční dary, které jsme proměnili nákupem na všechno, o co ZOO Liberec prosila.

Vše proběhlo pod pečlivým dohledem na hygienická nařízení naší vlády. Velmi si vážíme Vás všech, kterým nebyla výzva lhostejná, a přišli jste osobně, nebo jste využili profesionální dovážkové služby Rohlík.cz.