Školní výlet 3.A

Přiblížil se konec školního roku a s ním pro všechny zasloužený a dlouho očekávaný školní výlet. A tak se 25. května naše třída vypravila na hrad Kost, kde byl pro nás připraven bohatý program. Nejprve jsme si vyzkoušeli svou přesnost při střelbě z luku a házení sekyrou do terče, poté svou sílu při přetahování. Po doplnění energie výtečnými svačinkami, připravenými našimi rodiči, jsme absolvovali prohlídku hradu se zajímavým a vtipným výkladem průvodkyně. Poté následovala hodina přírodovědy, při níž jsme měli možnost nejen se dozvědět něco o chovu a lovu dravých ptáků, ale také je vidět v jejich celé kráse. A pak jen stačilo posadit se ve středověkém sále a shlédnout šermířské divadelní představení, při němž nám stávaly hrůzou vlasy na hlavě. K pořádnému výletu již chybělo jen zakoupení suvenýrů a možnost občerstvit se v místní venkovní hospůdce. Kolem půl druhé jsme se spokojeně vraceli ke svému autobusu a odjeli zpět do Jablonce. Výlet se nám vydařil, počasí přálo a již se těšíme na další společné chvíle strávené mimo školu.

Třídní učitelka: Simona Skřivánková