SOUTĚŽ PŘÍBĚHY CANDÁTA ZOUBKA

Koncem dubna se žáci 2.B z 2.oddělení školní družiny zúčastnili výtvarné a literární soutěže s názvem PŘÍBĚHY CANDÁTA ZOUBKA. Tuto akci připravil Nadační fond Severočeská voda ve spolupráci s Českým rybářským svazem.
Úkolem bylo navázat na první předepsaný odstavec, vymyslet pokračování příběhu a doplnit ho obrázky.
Vyhodnocení soutěže se uskutečnilo při příležitosti Dne Země. Krásné druhé místo nám zajistilo výlet na Malou Skálu autobusem, kde nás čekalo zábavné odpoledne spojené s vypouštěním ryb, konkrétně 1200 lipanů, do řeky Jizery. Součástí byl výklad o životě v našich vodách i enviromentální vzdělávání.
Odpoledne u řeky jsme si všichni užili a kromě diplomu jsme si z výletu přivezli výhru v podobě výtvarného materiálu do družiny.
M. Bartošová