Harmonizační pobyt 6. tříd

Harmonizační pobyt 6. tříd

Na podzim se zúčastnili žáci šestých tříd harmonizačního pobytu na chalupě Bohemia ve Vítkovicích. Pobyt byl na pět dní. Děti se seznamovaly s novými třídními učiteli (Lukáš Abraham, Michaela Honzigová, Radim Štryncl), dalšími vyučujícími druhého stupně (Monika Taibrová, Luboš Mrklas) a vzájemně prohlubovaly vztahy ve třídě.

Každá třída podnikla celodenní výlet na Dvoračky. Z Vítkovic se jelo autobusem na Zlaté návrší, odtamtud se šlo pěšky přes Labskou boudu, pramen Labe, Dvoračky a Rezek zpět do Vítkovic. Bohužel jen 6.C nepřálo počasí a trasa musela být zkrácena, nešlo se na Labskou boudu a pramen Labe. Bylo opravdu „Hančovské počasí“, foukal silný vítr, pršelo a nebylo na krok vidět.

Hrály se různé hry na stmelení kolektivu, k vzájemnému se poznání, na kooperaci a k rozvíjení schopností k řešení konfliktů ve třídě.

Michaela Honzigová