Halloweenská noc ve školní družině 2022 – 3.A

Největším kouzlem pro děti je, když mohou zažít něco neobvyklého a nezvyklého. A tím je i například spaní ve školní družině, kterou znají ráno a odpoledne. Jak jen vypadá škola v noci? To mohly zjistit děti 3.A při spaní z 24. na 25.10.2022.
V podvečer se děti proměnily v duchy, čarodějnice, kostlivce, upíry a jiná strašidla, která přišla oslavit svůj oblíbený svátek Halloween.
Nejprve proběhla halloweenská dílnička. Následovala diskotéka s občersvením a venkovní hledání duchů, kde dokázali svoji statečnost při cestě školní zahradou, a na konec čekal pro každého balíček s překvapením.
Promítání fotografií z 1-2 třídy, jako vzpomínky na společné akce.
Kolem deváté večerní následovala hygiena a už byly všude vidět jen karimatky, spacáky, deky, polštářky a spokojené dětí. A na konec….. pohádka na dobrou noc….. Ráno jsme si dali společnou snídani, rozpečené housky s domácí marmeládou a vyrazili do třídy.
Byl to bezva večer, budeme na něj s úsměvem vzpomínat. Poděkování patří také rodičům, kteří nám upekli dobroty a také vám, malým strašidlům, že jste byli fajn :)))

Paní vychovatelka Světlana Litovčenková