Vánoční posezení ve školní družině

Protože se nezadržitelně blíží nejkrásnější svátky v roce, i do naší družiny dorazila adventní nálada. Ve čtvrtek 15. prosince jsme uspořádali vánoční posezení s dětmi a rodiči. Ve dvou dílničkách si děti mohly vyrobit andělíčka a zápich do květináče ve tvaru svíčky. Ve vánočně nazdobeném vestibulu byl připraven bufet s lákavým občerstvením a obchůdek s prodejem drobných výrobků. Atmosféru dokreslovaly koledy, nazdobený stromeček a milá tradice, pouštění svíček ve skořápkách ořechů, kterou mají děti tolik rády. Největší odměnou nám byly spokojené dětské úsměvy a především společně strávený čas. Děkujeme tedy všem, kteří přišli a užili si s námi tenhle slavnostní okamžik. Přejeme Vám krásné Vánoce v rodinném kruhu, naplněné pohodou, zdravím, štěstím, láskou a radostí.

Za všechny vychovatelky školní družiny,
Marina Bartošová